דפי נחיתה

חשיפה של מוצר, שירות או מידע כל שהוא יכולה להסתיים במפח נפש, או לחילופין בהצלחה גדולה. ב- mmvision תוכלו ליהנות מהצד המוצלח, ולקבל דפי נחיתה שעושים את העבודה היטב.

מה הם דפי נחיתה?
בעידן בו התחרות על כל לקוח פוטנציאלי הופכת ממש למלחמת הישרדות יש צורך בלא מעט כלים שיווקיים יעילים על מנת שעסק יצליח להביא עוד ועוד לקוחות. אחד מן הכלים הטובים בתחום הזה הוא ללא כל צל של ספק – דפי נחיתה.

דפי נחיתה מביאים למגמה שיווקית של המוצר אותו מעוניינים לשווק באמצעות האינטרנט ועל ידי מידע מתומצת על המוצר אשר מעוצב בדף וחושף את המסר של המוצר. למעשה, דפי נחיתה מניעים פעולות שיווקיות כי הם משפיעים על הגולשים באופן עיצובם וכמות התוכן המצומצמת בהם, לעומת אתרי אינטרנט אשר מן הסתם בהם המסר ארוך יותר. לפיכך, מסר קצר ומעוצב ישפיע יותר על הלקוח מאשר מסר ארוך ומפורט יותר.

השפעתם השיווקית של דפי נחיתה
באמצעות דפי נחיתה ניתן לקדם את המוצר המשווק ועל ידי כך להשיג לקוחות המעוניינים בו ולהניעם להשאיר את פרטיהם האישיים לצורך התעניינות במוצר. כאשר הלקוחות נחשפים למוצר אותו מעוניינים לשווק הם מגיעים אליו דרך קישור המפנה להשארת פרטים שממוקם במודעה ממומנת וכך הם מגיעים לדף הנחיתה. כמו כן, רצוי לפרסם דפי נחיתה בשעות הפעילות ועם זאת גם בסופי שבוע ובלילה כי אז ללקוחות יש פנאי לגלוש באינטרנט.

גולשים לתוך דף נחיתה
גולשים באינטרנט מגיעים לדפי נחיתה דרך מודעות המשתמשות באמצעים חזותיים וקוליים כמו מולטימדיה, אנימציה ועוד, המושכים את הגולשים אל האתר המפרסם את המוצר אותו הוא מעוניין לשווק. בנוסף, הגולשים חשופים לשיווק דפי נחיתה גם דרך מודעות מילים ממומנות או אינדקס מקצועי בתחום בו מופיע השירות ושם נותן השירות.

ניסוח דף נחיתה ושיווקו
דף נחיתה צריך להיות מנוסח באמצעות כתיבה שיווקית ומקצועית מצומצמת, עם הרעיון המרכזי לשיווק באופן מדויק, מושך את העין ומשכנע. הרושם הראשוני אותו משאיר דף נחיתה על הגולש חייב להיות מיוחד ומעניין בשל התחרות בשיווקו של אותו מוצר. לפיכך, כותבים מקצועיים יערכו דפי נחיתה למשווקים עם תוכן מתומצת, קולע אשר יניע את הגולש להשאיר את פרטיו בנוגע למוצר ולרכישתו. גם עיצוב דפי נחיתה הוא דבר חשוב אשר מושך לוקחות.

זה הזמן ליצור קשר עם חברת לדפי נחיתה וליהנות מדפי נחיתה יעילים שיקדמו את הצרכים שלכם הכי טוב שיש.

×