לקוחות מספרים על חווית תהליך בניית ועיצוב אתר, קידום אתר בגוגל, ניהול ותחזוקת אתר ושיווק בפייסבוק ועוד...

" העבודה מול מיכל הייתה תענוג אחד גדול. מיכל ניהלה את הפרוייקט מ-א' ועד ת' וגילתה רמת אכפתיות מקסימלית לאורך כל הפרוייקט. היא לא הסתפקה בדרישות שלי אלא הציעה הרבה משלה והתעקשה היכן שהיה צריך…

התוצאה הייתה מעולה וקיבלנו אתר אסטטי, מקצועי ונוח לתפעול. ממליץ על מיכל בכל לב! "

" אני שמח להמליץ בחום על מיכל בשרל שמלווה את החברה כבר 15 שנים מיום היוסדה במקצועיות ובזמינות מלאה בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע. היא בנתה את אתר החברה ושידרגה אותו… 

מספר פעמים לפי התקדמות החברה
לשביעות רצוני המלאה. היא מקדמת ביעילות ובמקצועיות את האתר ברחבי הרשת ומייעצת לי בכל עניין בקידום הדיגיטלי של פעילויות החברה השונות. "

עוזי שמעון -בעלים ומנהל חברת
Serve Hotel, משנת 2008.

" אני עובדת עם מיכל כבר יותר מ- 10 שנים ותמיד תמיד, גם אם יעירו אותי באמצע הלילה אני לא אפספס את ההזדמנות לפרגן לה על עבודה מקצועית, יסודית ועם כל הלב והנשמה. יש לה פתרון לכל בעיה ואם אין לה…

פתרון באותו רגע היא תהפוך עולמות על מנת להגיע לפיתרון שימקסם את הפרוייקט עליו אנחנו עובדים. "

מרים סרבניק-פרץ
360Degrees

" מניסיון של 7 שנים עבודה מול מיכל יש לציין על העבודה והשירות ללקוח רק שבחים! מקצועיות, יצירתיות, עמידה זמנים, והכי חשוב הרבה אכפתיות, יחס חם ואוהב כל מה שנותר הוא לאחל הרבה הצלחה ושגשוג מכל הלב.

תודה רבה. "

איריס לביא – מנכ"לית
איריס לביא הפקת ירידי אומנים

MMVision is an amazing company to work with and we cannot recommend them enough. Michal Basharel’s dedication to her clients is matched only by her amazing talents in web design and …

marketing strategy. She will work tirelessly with you to create a website and online media platform that is personalized to your business’ exact needs. Don’t be fooled by the speed in which Michal works…she will put your company’s best face forward and get you seen!

Ita and Avi Barak
High End Construction LLC

"מזה מספר שנים אני מנהלת מותג שמספק מרצים לחברות ולארגונים שונים.

מן הסתם, כדי להציג ולשווק את העסק שלי, יש לי צורך באתר אינטרנט אפילי ומושך עיניים.

כדי לענות על צורך זה פניתי למיכל בשרל כבר לפני מספר שנים, כדי שתבנה עבורי את האתר המבוקש. לאחרונה, פניתי אליה שוב לשם בניית אתר נוסף והתאמתו לתקופה הנוכחית.

מניסיוני בעבודתי עימה, אני מוצאת זאת לעונג להמליץ עליה ועל רמת עבודתה.

מיכל תמיד קשובה לצרכי הלקוח, היא עניינית ויצירתית, עם המון סבלנות ונכונות להוציא את המיטב בלי להחמיץ אף פרט.  מיכל אינה מבצעת הנחיות או בקשות ללא מחשבה. היא ממליצה ומציעה הצעות מטעמה, שלדעתה יש בהן כדי לשדרג את האתר ולהתאימו לנראות הנדרשת ולתכונות המתקדמות ביותר האפשריות. היא יודעת באמצעות שאלותיה והמחקר שהיא מבצעת, להתאים את האתר לשוק בו הוא פועל ולטייב אותו ככל האפשר.

בנוסף לכל אלה, מיכל זמינה לכל שאלה ושינוי ולכל דרישה גם לאחר שהאתר עלה לאוויר.

לסיכום, הייתה זו חוויה לעבוד איתה על האתר הישן וכן על האתר החדש. אני ממליצה על מיכל בכל פה לכל בעל עסק הנזקק לשרותיה. 
לצפייה בהמלצה המקורית

יפעת ברטל
לימונענע הרצאות

" מיכל היקרה, ברצוני להודות לך על תשומת הלב לפרטי פרטים באתר.

בידייך כישרון טבעי ליישום השיווק של יכולות העסק. מקצועיותך מורגשת בעצותייך המועילות מרגע בניית האתר ועד כתיבת המלל…

המלל ומצגת התמונות. שיתוף הפעולה, יצירתיות וסבלנותך הרבה יצרו תהליך מהיר ומוצלח אשר הפנה לקוחות רבים לחברתינו. היה לי העונג לעבוד עימך וממליץ בחום לקולגות בתחומי לקדם ולשווק את עצמם בעזרתך. המון תודה וכל הכבוד!!! "

רון קינסטלר – מנכ"ל
קינסטלר הנדסה

" ברצוני להמליץ בחום על מיכל בשרל לבניית אתרים, ניהול וקידום אתרי מכירה באינטרנט.

לפני כשנתיים שותפי ואני הבעלים של הפיראט האדום ת"א, בקשנו להקים אתר מכירות לסניפנו החולש על אזור הרצליה רמה״ש ות"א…

וזאת מתוך רצון להשתלב ב״עולם החדש״ של קניות ברשת.
פנינו לחברה עליה קבלנו המלצות. האתר הוקם לדעתי תוך ניצול חוסר הידע שלנו בתחום. והחל את דרכו בצליעה קלה. האתר לא היה נגיש ומזמין. היו בו טעויות יסודיות שגרמו לו להראות לא מקצועי. האתר היה איטי ולא משך קהל רב ולא יצר בז בניגוד לציפיות שלנו. הרעיון הבסיסי היה טוב. יש לנו חנות ענקית בצפון תל אביב. שיכלה במקביל לעבודה השוטפת לשמש מרכז לוגיסטי למשלוח מהיום להיום.

ואז הכל השתנה עם פרוץ הקורונה. פתאום מצאנו את עצמנו עם חנות סגורה וכמויות עצומות של סחורה. מתוך היכרות אישית פניתי למיכל שתציל את המצב. במהירות עצומה לקחה על עצמה לשנות את האתר מקצה לקצה. בניראות, במהירות, במבנה, ובניהול החנות ואפילו בקידום המוצרים. מאתר מנומנם הפכנו לאתר שיש לו יותר מ90,000 כניסות שבועיות. ובמהלך הקורונה מאות הזמנות ביום.

מיכל ענתה במהירות לכל מבוקשנו פתרה תקלות באופן מיידי, ובכלל לא יודע איך היינו עוברים את התקופה בלעדיה. ממליץ בחום וניתן לדבר איתי על מנת לקבל המלצה בע״פ. "

ארז שפיר, שגיא ויינבלאט – מנכ"לים
הפיראט האדום תל-אביב – חנות צעצועים לילדים

" ברצוננו להמליץ על מיכל בשרל מחברת mmvision, על בניית האתר של מכון דו-עת בע"מ.

התהליך לווה בהקשבה, במקצועיות רבה, בהצעות לאתר המעודכן והנהיר ביותר…

מיכל היתה זמינה לשאלות, ולשינויים, תוך כדי ייעול התהליך, וכן לייעוץ טכני ולנושאים של קידום אתרים וכו'.

בסופו של דבר האתר עלה בצורה מהירה ומיטבית, וקל לתפעול. נשמח לשתף פעולה בעתיד. "

יניב קוממי, מנכ"ל מכון דו-עת בע"מ
מכון דו-עת – אסטרטגיה ומחקר חברתי כלכלי

" מיכל היקרה, ברצוני להעלות על הכתב תודתי האישית על עבודתך המקצועית בהקמת אתר האינטרנט של המשרד.

הנני מעריך את חריצותך וסבלנותך הרבה, כמו גם את עצותייך המקצועיות…

התוצאה הסופית של פועלך, מרשימה ותורמת רבות לפרסום המשרד. בהחלט אמליץ לכל דורש על שירותייך "

בכבוד רב,
עו"ד גל מויאל
גל מויאל ושות' – משרד עורכי דין

" ברצוני לתת המלצה למיכל על בניית אתר, שהיה תהליך שלווה בהקשבה רבה לצרכינו כלקוח, הנחייה, הדרכה ועבודה משותפת ומפרה. קבלנו ליווי צמוד בזמן התהליך בנוסף לתמיכה אינטרנטית ואנושית לאורך כל הדרך…

עוד ברצוני לציין את אדיבות השירות שקיבלנו, את המענה החם בכל בעיה ושאלה. את נפלאות הקידום האורגני, את העבודה המושקעת והיומיומית ואת התוצאות בשטח. באופן אישי, תמיד נעים להכיר אנשי מקצוע שעושים את עבודתם נאמנה, בצורה אמינה וחסרת פשרות. המון תודה "

לירון רובסי
סאנשיין גרופ – סדנאות גיבוש

" מיכל, ברצוני להודות לך על המקצועיות והאנושיות שליוו את כל שלבי בניית האתר. תהליך בניית האתר היה אישי והתחשבת בכל רצונותיי, מחשבותיי והתלבטויותיי עד סיומו…

עם המון סבלנות, התמדה וזירוז התהליך שבזכותו הגענו לתוצר הסופי.היה נעים מאוד לעבוד איתך, ללא חשש להרים טלפון נוסף לשאלה נוספת, או לשינוי כלשהוא ולקבל תשובה ארוכה ולא מתחמקת.

יפעת ברטל
"לימונענע הפקות" – הפקת
אירועים והרצאות

" לכבוד: מיכל בשרל 
ברצוני להמליץ על חברת ממויזן לפני מס' חודשים החלטנו אני ושותפי עוזי לקדם את האתר שלנו, האתר היה קיים כבר 3 שנים ותמיד דחינו את עניין הקידום מפאת חוסר זמן ותקציב…

חששנו שהתהליך של הקידום האורגני לוקח הרבה מאוד זמן .. הכל השתנה כשפגשנו את מיכל, מהרגע הראשון היא נטעה בנו אמון רב, בגישה הנעימה ובמיקצועיות שהחלה עם קביעת פגישה מסודרת הגשת הצעת מחיר הוגנת ועבודה בשטח.

חשוב לי תמיד לעבוד עם אנשי מקצוע שמעל להכל הם אמינים ואפשר לסמוך עליהם ועל המילה שלהם. מיכל ללא ספק עומדת מעל ומעבר בהגדרה הזאת . הבניה של האתר מחדש ערכה בדיוק לפי הזמנים, הקידום החל במהירות והתוצאות לא איחרו לבוא, היגענו הרבה יותר מהר ממה שדימיינתי לעמוד הראשון ושני של גוגל ואנחנו רואים את ההתקדמויות בקידום כל הזמן. הדבר היחיד שאני מצטערת עליו הוא שלא התחלנו את הקידום לפני 3 שנים ( פשוט לא הכרנו את מיכל עדיין ..) והכי חשוב ! יש לקוחות, יש פניות, יש שיתופי פעולה, יש עבודה "

ממליצה מקרב לב,
לירון רוסבי
סופאני – סדנאות צחוק

" מיכל שלום,
עם תום עבודתנו על בניית האתר למשרדנו רואה אני צורך להעלות את הדברים הבאים על הכתב.
מתוך ההצעות השונות לבניית

אתרים בחרתי לעבוד איתך, על שום שנדמה היה לי שאת האכפתית והאמינה ביותר. ולא התבדיתי. העבודה איתך הייתה נעימה. עבודתך היתה מקצועית ומהירה, תוך מתן תשומת לב לבקשות השונות והלא מעטות שלנו, וזאת גם אם הדבר חרג מההסכמות הכתובות. אמליץ בחום על שירותייך.

תודה רבה ובכבוד רב,
אסתר בלום-פולובין,
עו"ד עמרם בלום, משרד עורכי דין ונוטריון

" למירי ומיכל המדהימות!!
תודה, על אתר מדהים שגורף רק מחמאות!! תודה על גרפיקה מדהימה, ועבודה מכל הלב. תודה על עבודה עד השעות הקטנות. תודה על עמידה בזמנים, ודיוק בפרטים הקטנים…

אנו מפיקים עשרות רגעים מאושרים ואתם הענקתן לנו רגע מאושר במיוחד.

תודה מכל הלב,
מילקי ומילקיטו הפקות

" לכבוד: מיכל 
ברצוני להודות למיכל מ-ממויזן על השירות המסור והמקצועי שניתן לי בתחום האינטרנט, מיכל הצליחה לקדם את האתר שלי במנועי החיפוש הרלוונטיים…

וליצור לי עסקאות רבות אשר נכנסו עקב הקידום האפקטיבי, בנוסף ארצה להודות על התכנון האסטרטגי היעיל של מבנה האתר שלי, הטקסטים הרלבנטיים, מחרוזות המילים ולא פחות נהניתי לעבוד עם אנשים נחמדים אשר עניינם בתוצאות נטו. עלו והצליחו. "

בברכה,
גיא חורש, מנכ"ל
טארגט

" לכבוד: מיכל – חברת ממויז'ן
ברצוני לציין לשבח את עבודתכם הנפלאה והמופלאה! כידוע לך אנו כבר "בתחום" מספר שנים ונדרשנו להחליף ולעדכן את האתר שלנו מספר פעמים. 

צא לנו לעבוד עם מספר חברות לבניית אתרים אך רק אצלכם נתקלנו בליווי המקצועי לאורך כל הדרך, ראייה כוללת ופיתרון מקיף אשר לא השאיר שום קצוות פתוחים והוציא אותנו מרוצים ושבעי רצון מעבר לציפיותינו! נהנינו מאוד מהיצירתיות והסובלנות אשר גיליתם לדרישותינו הייחודיות וכמובן… המחיר! נהנינו מאוד לעבוד איתכם ונשמח להמליץ עליכם למכרינו."

ירון כהן, מנכ"ל
אומגה סינטק

" מיכל היקרה, תודה….תודה…תודה!
אין כמוך אלופה ! תודה על האתר המהמם מאין כמוהו, מעוצב מסוגנן מקצועי והכי חשוב מחמיא לעבודותיי ומזמין תגובות לרוב. תודה על מקצועיות עמידה בזמנים, …

שרות עד לפסיק האחרון ולליווי והדרכה עם סבלנות אין סוף גם כשלקח לי זמן את הדברים לקלוט. והמחיר שווה כל שקל לתוצאות מדהימות שפשוט עובדות שהכילו את כל השגעונות והרצונות שלי עד הסוף.
תודה מעומק הלב ובאהבה גדולה !

מיקה פז
מיקאסה – אדריכלות פנים ועיצוב

" למיכל,
מניסיון רב עם עבודה מול מיכל יש לציין על העבודה של בניית האתר והשירות ללקוח רק שבחים:
מקצועיות, יצירתיות, עמידה בלוחות…

זמנים לחוצים, והכי חשוב הרבה אכפתיות, יחס חם ואוהב כל מה שנותר הוא לאחל הרבה הצלחה ושגשוג מכל הלב. אנחנו ב"ה נמשיך להיות בקשר מקצועי ואישי. "

מרים בנקוביץ,
מחלקת גרפיקה
המרכז לקבלה

" לכבוד: מירי ומיכל המדהימות,
עם הצלחה לא מתווכחים, ולכן גם הפעם פניתי אליכן וכמובן שוב הוכחתן כמה אתן מקצועיות מיכל, תודה על השרות, הנכונות לעזור ולהקשיב בכל עת.

מירי, מדהים איך את מעבדת מחשבה של אחר ליצירה מושלמת תודה על הדרך המופלאה. הפעם זו היצירה שלכן והמחמאות שלנו."

ג'ני
GD Productions

Way Play

" מיכל,
ברצוני להודות לך על האתר שיצרת והולדת עבור בית "דרך משחק". בזמן ההתקשרות בניינו פגשתי בך מקצוענות ואכפתיות ולאורך כל

הדרך עבודה ללא דופי! היית קשובה לצורכי חברתנו, הבאת עימך ידע ועומק והרבה רצון טוב להניע ללא עיכובים את כל גלגלי השיווק והאתר למקום הנכון וכך עשית! בסיום בניית האתר סיפקת לנו את כל הכלים להמשך הצלחה זו ולהמשך החזקתו התקינה והיעילה ביותר. גם אחרי עלייתו לאוויר של האתר, יש תחושה נעימה של בית ומשענת! "

ברגשות תודה והערכה,
איריס הראל לוי
way-play

" העבודה מול מיכל הייתה תענוג אחד גדול. מיכל ניהלה את הפרוייקט מ-א' ועד ת' וגילתה רמת אכפתיות מקסימלית לאורך כל הפרוייקט. היא לא הסתפקה בדרישות שלי אלא הציעה הרבה משלה והתעקשה היכן שהיה צריך…

התוצאה הייתה מעולה וקיבלנו אתר אסטטי, מקצועי ונוח לתפעול. ממליץ על מיכל בכל לב! "

" אני שמח להמליץ בחום על מיכל בשרל שמלווה את החברה כבר 15 שנים מיום היוסדה במקצועיות ובזמינות מלאה בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע. היא בנתה את אתר החברה ושידרגה אותו… 

מספר פעמים לפי התקדמות החברה
לשביעות רצוני המלאה. היא מקדמת ביעילות ובמקצועיות את האתר ברחבי הרשת ומייעצת לי בכל עניין בקידום הדיגיטלי של פעילויות החברה השונות. "

עוזי שמעון -בעלים ומנהל חברת
Serve Hotel, משנת 2008.

" אני עובדת עם מיכל כבר יותר מ- 10 שנים ותמיד תמיד, גם אם יעירו אותי באמצע הלילה אני לא אפספס את ההזדמנות לפרגן לה על עבודה מקצועית, יסודית ועם כל הלב והנשמה. יש לה פתרון לכל בעיה ואם אין לה…

פתרון באותו רגע היא תהפוך עולמות על מנת להגיע לפיתרון שימקסם את הפרוייקט עליו אנחנו עובדים. "

מרים סרבניק-פרץ
360Degrees

" מניסיון של 7 שנים עבודה מול מיכל יש לציין על העבודה והשירות ללקוח רק שבחים! מקצועיות, יצירתיות, עמידה זמנים, והכי חשוב הרבה אכפתיות, יחס חם ואוהב כל מה שנותר הוא לאחל הרבה הצלחה ושגשוג מכל הלב.

תודה רבה. "

איריס לביא – מנכ"לית
איריס לביא הפקת ירידי אומנים

MMVision is an amazing company to work with and we cannot recommend them enough. Michal Basharel’s dedication to her clients is matched only by her amazing talents in web design and …

marketing strategy. She will work tirelessly with you to create a website and online media platform that is personalized to your business’ exact needs. Don’t be fooled by the speed in which Michal works…she will put your company’s best face forward and get you seen!

Ita and Avi Barak
High End Construction LLC

מזה מספר שנים אני מנהלת מותג שמספק מרצים לחברות ולארגונים שונים.

מן הסתם, כדי להציג ולשווק את העסק שלי, יש לי צורך באתר אינטרנט אפילי ומושך עיניים.

כדי לענות על צורך זה פניתי למיכל בשרל כבר לפני מספר שנים, כדי שתבנה עבורי את האתר המבוקש. לאחרונה, פניתי אליה שוב לשם בניית אתר נוסף והתאמתו לתקופה הנוכחית.

מניסיוני בעבודתי עימה, אני מוצאת זאת לעונג להמליץ עליה ועל רמת עבודתה.

מיכל תמיד קשובה לצרכי הלקוח, היא עניינית ויצירתית, עם המון סבלנות ונכונות להוציא את המיטב בלי להחמיץ אף פרט.  מיכל אינה מבצעת הנחיות או בקשות ללא מחשבה. היא ממליצה ומציעה הצעות מטעמה, שלדעתה יש בהן כדי לשדרג את האתר ולהתאימו לנראות הנדרשת ולתכונות המתקדמות ביותר האפשריות. היא יודעת באמצעות שאלותיה והמחקר שהיא מבצעת, להתאים את האתר לשוק בו הוא פועל ולטייב אותו ככל האפשר.

בנוסף לכל אלה, מיכל זמינה לכל שאלה ושינוי ולכל דרישה גם לאחר שהאתר עלה לאוויר.

לסיכום, הייתה זו חוויה לעבוד איתה על האתר הישן וכן על האתר החדש. אני ממליצה על מיכל בכל פה לכל בעל עסק הנזקק לשרותיה. 
לצפייה בהמלצה המקורית

יפעת ברטל
לימונענע הרצאות

" מיכל היקרה, ברצוני להודות לך על תשומת הלב לפרטי פרטים באתר.

בידייך כישרון טבעי ליישום השיווק של יכולות העסק. מקצועיותך מורגשת בעצותייך המועילות מרגע בניית האתר ועד כתיבת המלל…

המלל ומצגת התמונות. שיתוף הפעולה, יצירתיות וסבלנותך הרבה יצרו תהליך מהיר ומוצלח אשר הפנה לקוחות רבים לחברתינו. היה לי העונג לעבוד עימך וממליץ בחום לקולגות בתחומי לקדם ולשווק את עצמם בעזרתך. המון תודה וכל הכבוד!!! "

רון קינסטלר – מנכ"ל
קינסטלר הנדסה

" ברצוני להמליץ בחום על מיכל בשרל לבניית אתרים, ניהול וקידום אתרי מכירה באינטרנט.

לפני כשנתיים שותפי ואני הבעלים של הפיראט האדום ת"א, בקשנו להקים אתר מכירות לסניפנו החולש על אזור הרצליה רמה״ש ות"א…

וזאת מתוך רצון להשתלב ב״עולם החדש״ של קניות ברשת.
פנינו לחברה עליה קבלנו המלצות. האתר הוקם לדעתי תוך ניצול חוסר הידע שלנו בתחום. והחל את דרכו בצליעה קלה. האתר לא היה נגיש ומזמין. היו בו טעויות יסודיות שגרמו לו להראות לא מקצועי. האתר היה איטי ולא משך קהל רב ולא יצר בז בניגוד לציפיות שלנו. הרעיון הבסיסי היה טוב. יש לנו חנות ענקית בצפון תל אביב. שיכלה במקביל לעבודה השוטפת לשמש מרכז לוגיסטי למשלוח מהיום להיום.

ואז הכל השתנה עם פרוץ הקורונה. פתאום מצאנו את עצמנו עם חנות סגורה וכמויות עצומות של סחורה. מתוך היכרות אישית פניתי למיכל שתציל את המצב. במהירות עצומה לקחה על עצמה לשנות את האתר מקצה לקצה. בניראות, במהירות, במבנה, ובניהול החנות ואפילו בקידום המוצרים. מאתר מנומנם הפכנו לאתר שיש לו יותר מ90,000 כניסות שבועיות. ובמהלך הקורונה מאות הזמנות ביום.

מיכל ענתה במהירות לכל מבוקשנו פתרה תקלות באופן מיידי, ובכלל לא יודע איך היינו עוברים את התקופה בלעדיה. ממליץ בחום וניתן לדבר איתי על מנת לקבל המלצה בע״פ. "

ארז שפיר, שגיא ויינבלאט – מנכ"לים
הפיראט האדום תל-אביב – חנות צעצועים לילדים

" ברצוננו להמליץ על מיכל בשרל מחברת mmvision, על בניית האתר של מכון דו-עת בע"מ.

התהליך לווה בהקשבה, במקצועיות רבה, בהצעות לאתר המעודכן והנהיר ביותר…

מיכל היתה זמינה לשאלות, ולשינויים, תוך כדי ייעול התהליך, וכן לייעוץ טכני ולנושאים של קידום אתרים וכו'.

בסופו של דבר האתר עלה בצורה מהירה ומיטבית, וקל לתפעול. נשמח לשתף פעולה בעתיד. "

יניב קוממי, מנכ"ל מכון דו-עת בע"מ
מכון דו-עת – אסטרטגיה ומחקר חברתי כלכלי

" מיכל היקרה, ברצוני להעלות על הכתב תודתי האישית על עבודתך המקצועית בהקמת אתר האינטרנט של המשרד.

הנני מעריך את חריצותך וסבלנותך הרבה, כמו גם את עצותייך המקצועיות…

התוצאה הסופית של פועלך, מרשימה ותורמת רבות לפרסום המשרד. בהחלט אמליץ לכל דורש על שירותייך "

בכבוד רב,
עו"ד גל מויאל
גל מויאל ושות' – משרד עורכי דין

" ברצוני לתת המלצה למיכל על בניית אתר, שהיה תהליך שלווה בהקשבה רבה לצרכינו כלקוח, הנחייה, הדרכה ועבודה משותפת ומפרה. קבלנו ליווי צמוד בזמן התהליך בנוסף לתמיכה אינטרנטית ואנושית לאורך כל הדרך…

עוד ברצוני לציין את אדיבות השירות שקיבלנו, את המענה החם בכל בעיה ושאלה. את נפלאות הקידום האורגני, את העבודה המושקעת והיומיומית ואת התוצאות בשטח. באופן אישי, תמיד נעים להכיר אנשי מקצוע שעושים את עבודתם נאמנה, בצורה אמינה וחסרת פשרות. המון תודה. "


לירון רובסי

סאנשיין גרופ
סדנאות גיבוש | פעילות גיבוש לצוות

" מיכל, ברצוני להודות לך על המקצועיות והאנושיות שליוו את כל שלבי בניית האתר. תהליך בניית האתר היה אישי והתחשבת בכל רצונותיי, מחשבותיי והתלבטויותיי עד סיומו…

עם המון סבלנות, התמדה וזירוז
התהליך שבזכותו הגענו לתוצר הסופי.היה נעים מאוד לעבוד איתך, ללא חשש להרים טלפון נוסף לשאלה נוספת, או לשינוי כלשהוא ולקבל תשובה ארוכה ולא מתחמקת.

יפעת ברטל
לימונענע הפקות – הפקת
אירועים והרצאות

" לכבוד: מיכל בשרל 
ברצוני להמליץ על חברת ממויזן לפני מס' חודשים החלטנו אני ושותפי עוזי לקדם את האתר שלנו, האתר היה קיים כבר 3 שנים ותמיד דחינו את עניין הקידום מפאת חוסר זמן ותקציב…

חששנו שהתהליך של הקידום האורגני לוקח הרבה מאוד זמן .. הכל השתנה כשפגשנו את מיכל, מהרגע הראשון היא נטעה בנו אמון רב, בגישה הנעימה ובמיקצועיות שהחלה עם קביעת פגישה מסודרת הגשת הצעת מחיר הוגנת ועבודה בשטח.

חשוב לי תמיד לעבוד עם אנשי מקצוע שמעל להכל הם אמינים ואפשר לסמוך עליהם ועל המילה שלהם. מיכל ללא ספק עומדת מעל ומעבר בהגדרה הזאת . הבניה של האתר מחדש ערכה בדיוק לפי הזמנים, הקידום החל במהירות והתוצאות לא איחרו לבוא, היגענו הרבה יותר מהר ממה שדימיינתי לעמוד הראשון ושני של גוגל ואנחנו רואים את ההתקדמויות בקידום כל הזמן. הדבר היחיד שאני מצטערת עליו הוא שלא התחלנו את הקידום לפני 3 שנים ( פשוט לא הכרנו את מיכל עדיין ..) והכי חשוב ! יש לקוחות, יש פניות, יש שיתופי פעולה, יש עבודה "

ממליצה מקרב לב,
לירון רוסבי
סופאני – סדנאות צחוק

" מיכל שלום,
עם תום עבודתנו על בניית האתר למשרדנו רואה אני צורך להעלות את הדברים הבאים על הכתב.
מתוך ההצעות השונות לבניית

אתרים בחרתי לעבוד איתך, על שום שנדמה היה לי שאת האכפתית והאמינה ביותר. ולא התבדיתי. העבודה איתך הייתה נעימה. עבודתך היתה מקצועית ומהירה, תוך מתן תשומת לב לבקשות השונות והלא מעטות שלנו, וזאת גם אם הדבר חרג מההסכמות הכתובות. אמליץ בחום על שירותייך.

תודה רבה ובכבוד רב,
אסתר בלום-פולובין,
עו"ד עמרם בלום, משרד עורכי דין ונוטריון

" למירי ומיכל המדהימות!!
תודה, על אתר מדהים שגורף רק מחמאות!! תודה על גרפיקה מדהימה, ועבודה מכל הלב. תודה על עבודה עד השעות הקטנות. תודה על עמידה בזמנים, ודיוק בפרטים הקטנים…

אנו מפיקים עשרות רגעים מאושרים ואתם הענקתן לנו רגע מאושר במיוחד.

תודה מכל הלב,
מילקי ומילקיטו הפקות

" לכבוד: מיכל 
ברצוני להודות למיכל מ-ממויזן על השירות המסור והמקצועי שניתן לי בתחום האינטרנט, מיכל הצליחה לקדם את האתר שלי במנועי החיפוש הרלוונטיים…

וליצור לי עסקאות רבות אשר נכנסו עקב הקידום האפקטיבי, בנוסף ארצה להודות על התכנון האסטרטגי היעיל של מבנה האתר שלי, הטקסטים הרלבנטיים, מחרוזות המילים ולא פחות נהניתי לעבוד עם אנשים נחמדים אשר עניינם בתוצאות נטו. עלו והצליחו. "

בברכה,
גיא חורש, מנכ"ל
טארגט

" לכבוד: מיכל – חברת ממויז'ן
ברצוני לציין לשבח את עבודתכם הנפלאה והמופלאה! כידוע לך אנו כבר "בתחום" מספר שנים ונדרשנו להחליף ולעדכן את האתר שלנו מספר פעמים. 

צא לנו לעבוד עם מספר חברות לבניית אתרים אך רק אצלכם נתקלנו בליווי המקצועי לאורך כל הדרך, ראייה כוללת ופיתרון מקיף אשר לא השאיר שום קצוות פתוחים והוציא אותנו מרוצים ושבעי רצון מעבר לציפיותינו! נהנינו מאוד מהיצירתיות והסובלנות אשר גיליתם לדרישותינו הייחודיות וכמובן… המחיר! נהנינו מאוד לעבוד איתכם ונשמח להמליץ עליכם למכרינו."

ירון כהן, מנכ"ל
אומגה סינטק

" מיכל היקרה, תודה….תודה…תודה!
אין כמוך אלופה ! תודה על האתר המהמם מאין כמוהו, מעוצב מסוגנן מקצועי והכי חשוב מחמיא לעבודותיי ומזמין תגובות לרוב. תודה על מקצועיות עמידה בזמנים, …

שרות עד לפסיק האחרון ולליווי והדרכה עם סבלנות אין סוף גם כשלקח לי זמן את הדברים לקלוט. והמחיר שווה כל שקל לתוצאות מדהימות שפשוט עובדות שהכילו את כל השגעונות והרצונות שלי עד הסוף.
תודה מעומק הלב ובאהבה גדולה !

מיקה פז
מיקאסה – אדריכלות פנים ועיצוב

" למיכל,
מניסיון רב עם עבודה מול מיכל יש לציין על העבודה של בניית האתר והשירות ללקוח רק שבחים:
מקצועיות, יצירתיות, עמידה בלוחות…

זמנים לחוצים, והכי חשוב הרבה אכפתיות, יחס חם ואוהב כל מה שנותר הוא לאחל הרבה הצלחה ושגשוג מכל הלב. אנחנו ב"ה נמשיך להיות בקשר מקצועי ואישי. "

מרים בנקוביץ,
מחלקת גרפיקה
המרכז לקבלה

" לכבוד: מירי ומיכל המדהימות,
עם הצלחה לא מתווכחים, ולכן גם הפעם פניתי אליכן וכמובן שוב הוכחתן כמה אתן מקצועיות מיכל, תודה על השרות, הנכונות לעזור ולהקשיב בכל עת.

מירי, מדהים איך את מעבדת מחשבה של אחר ליצירה מושלמת תודה על הדרך המופלאה. הפעם זו היצירה שלכן והמחמאות שלנו."

ג'ני
GD Productions

Way Play

" מיכל,
ברצוני להודות לך על האתר שיצרת והולדת עבור בית "דרך משחק". בזמן ההתקשרות בניינו פגשתי בך מקצוענות ואכפתיות ולאורך כל

הדרך עבודה ללא דופי! היית קשובה לצורכי חברתנו, הבאת עימך ידע ועומק והרבה רצון טוב להניע ללא עיכובים את כל גלגלי השיווק והאתר למקום הנכון וכך עשית! בסיום בניית האתר סיפקת לנו את כל הכלים להמשך הצלחה זו ולהמשך החזקתו התקינה והיעילה ביותר. גם אחרי עלייתו לאוויר של האתר, יש תחושה נעימה של בית ומשענת! "

ברגשות תודה והערכה,
איריס הראל לוי
way-play

×