בניית אתר ייצוגי

כל עסק, ולו גם קטן (ואולי דווקא עסק כזה…) זקוק לאתר אינטרנט ייצוגי, תדמיתי ושיווקי. האתר הוא כרטיס הביקור וחלון הראווה של העסק שלך, הוא טביעת חותם של נוכחות. הנני כאן, אומר באמצעותו בעל העסק הקטן מזה ובעליה של חברה גדולה.

האתר האינטרנט הוא סוכן השיווק האפקטיבי ביותר של העסק, בעלות נמוכה, אשר אינה עומדת בשום יחס לפוטנציאל תועלת עצומה הגלומה בו.

על מנת לבנות אתר ייחודי וייעודי, על פי צרכי בעליו וציפיותיו, חשוב לפנות אל חברה מקצועית, המתמחה ב- בניית אתרים, לרבות בניית אתר וורדפרס קל ונוח לתפעול ולניהול.

חברה מקצועית מעמידה לרשותכם ולשירותכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם ובהם: בונה אתרים, אנשי תוכן, אנשי טכנולוגיה, שיווק, מעצבים גרפיים ועוד. סיעור מוחות ואיגום משאבי ידע וטכנולוגיה מאפשר לחברה לבנות עבור לקוחותיה אתרים ייצוגיים , שיווקיים ותדמיתיים ההופכים אותם לשחקנים לגיטימיים לחלוטין בזירת ה"משחקים" הגדולה והחשובה ביותר בעולם.

אתר אמור למלא פונקציות רבות ולכן עליו להכיל ממשקים רבים. הוא אמור להיות ידידותי לגולש ולהעניק לו חוויית גלישה. הוא אמור לספק לו מענה לשאלות, למלא עבורו צרכים, לאפשר לו להפיק תועלת.

יש לא מעט אתרים ייצוגיים הכוללים ממשקים מורכבים ובהם פורומים, בלוגים, חנות מוצרים, אולם תצוגה וירטואלי, אינדקסים ועוד. ככל שהאתר יהיה נגיש, זמין וקל לגולשים הוא ייהפך לפופולארי יותר.

בניית אתר בכלל ואתר ייצוגי בפרט מחייבת ידע וניסיון, היכרות מעמיקה עם האופן שבו מקדם מנוע החיפוש גוגל את האתרים השונים (קידום אורגאני). בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכלול בו תכנים רבים, המעניקים ערכי יסוד וערכים מוספים לגולשים. על פי צרכי המזמין עשוי האתר לכלול אפשרות תשלום באמצעות מנגנון סליקה מאובטח לחלוטין, בעיקר כאשר מדובר באתר מכירות.

אתר ייצוגי בנוי היטב, מרשים מבחינה חזותית, הוא אתר המגדיל באופן משמעותי ( לא אחת- דרמטי!) את החשיפה וכתוצאה ממנה את אפשרויות השיווק והפרסום שהן תנאי הכרחי להגדלת כמות המכירות.

יש הבדל בין אתר תדמיתי סטטי, שאין אפשרות להוסיף עליו תכנים וממילא לא ניתן לעדכנו. היתרון שלו הוא במחירו הנמוך ביחס לאתרים דינמיים, אבל חשוב להבין כי אתר כזה אינו ממצה את מלוא הפוטנציאל הגלום באתר אינטרנט.

אתר דינאמי מאפשר הוספת תכנים וגריעתם, שינויים ועדכונם באמצעות מערכת ניהול תוכן פשוטה. לא רק הגולשים מעדיפים תוכן מקורי מתחדש ועדכני- גם מנוע החיפוש גוגל, המתגמל על כך בשיפור המיקום בו.

האפקטיביות של אתר ייצוגי מותנית בפנייה עניינית וממוקדת אל קהל היעד שלו ואל מי שנתפסים כלקוחות פוטנציאליים של המוצר או השירות המוצעים בו, לכן חשובה הקפדה על תוכן מעניין, עדכני, שיהיה בו מענה לצרכי הגולשים.

הפקדת מלאכת בניית האתר בידיה של חברה מקצועית תאפשר לכם לא רק להתברך באתר אלא גם להתגאות בו.

האתר ייבנה על פי כל הכללים המחייבים, תכניו יהיו מעניינים, חדשניים. הם יהיו כתובים היטב, מנוסחים באופן בהיר, מוגהים היטב. העיצוב הגרפי יהלום את התוכן ושניהם ישתלבו למצג חזותי ותכני אחיד. אתר ייצוגי ראוי לשמו יזניק אתכם לגבהים חדשים. 

×