ניהול אתרים

ניהול אתר אינטרנט

מה זה בכלל?

בכדי להבטיח לאתר שלכם יתרון על פני המתחרים, חשוב לעלות תכנים חדשים ובעלי ערך באופן קבוע לאתר.

אנו מציעים לכם פתרונות לניהול תוכן האתר כולל אתרי תדמית ואתרי חנויות, אנו נדאג לאופטמיזציה לתכני האתר שלכם בהתאם לדרישות גוגל, תוכן חדשני, מושקע ומעודכן. אנו נעצב עבורכם את התכנים בדפי אינטרנט ייחודיים ואיכותיים, נעצב עבורכם תמונות שייראו נפלא ורלוונטים לתכנים החדשים, נוסיף לאתר מגוון תמונות ומדיה ונהפוך את האתר לאתר מקצועי, מושקע ומעניין.

עדכון תוכן באתר על בסיס קבוע, גורם לגולשים ולמנועי החיפוש לתפוס את האתר כרלוונטי, עדכני ומעניין ביחס לאתרים אחרים באותו תחום וכתוצאה מכך, יביא להפקת תוצאות טובות יותר בקידום האורגני של האתר בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים עם דגש על גוגל.

יחד עם הלקוח, אנשי כתיבה שיווקית ומעצבים, אנחנו מחדשים את התוכן באתר, מעלים תמונות חדשות, סרטונים חדשים, מאמרים מעניינים, באנרים מעוצבים, תוספות לעיצוב האתר בהתאם לצורך.

ניהול אתר תדמית

מה זה כולל?

ניהול תוכן האתר עבור אתר תדמית כולל כתיבת/עדכון תוכן לאתר, הוספת עמודי תוכן חדשים לאתר, עליית תמונות לאתר, עליית סרטונים לאתר, יצירת קטגוריות חדשות, עריכת תוכן קיים…

כל התכנים החדשים באתר עוברים עריכה ואופטימיזציה להתאמת הדרישות של קידום האתר במנועי החיפוש עם דגש על גוגל.

עיצוב תכנים חדשים באתר ושינויים במבנה העיצובי במידת הצורך, במטרה להתאים את מראה האתר לתכנים החדשים שנרצה לעדכן ולהוסיף לו כולל עיצוב באנרים רלוונטים בהתאם לדרישות הלקוח.

שירות ניהול אתרים מתאים לכל סוגי האתרים, ומאפשר לכל אתר לשמור על רלוונטיות, אסטטיקה ורמת שימושיות גבוהה ואפקטיבית.

הוספה ועריכה של טקסטים, תמונות אטרקטיביות באתרכם בהתאם לתוכן המתחדש, העלאת סרטונים חדשים המושכים עין ויוצרים עניין והטמעתם בעמודים רלוונטים.

הוספת עמודים חדשים, עריכת עמודים קיימים, הוספת קטגוריות חדשות לתפריטים וקישורם לעמודים באופן תקין. כל הדפים מותאמים גם למובייל

שמירה על מראה עיצובי של האתר בהתאם לקווי העיצוב שלו. עיצוב האתר צריך להתמקד במכירות, בפרסום המוצרים, ובעידוד הלקוחות להזמין או להירשם באתר.

עיצוב פופאפים שיווקיים, עיצוב באנרים פרסומיים, עיצוב עמודים מעוצבים, עיצוב ובנייה דפי נחיתה וכד'
עיצוב הנ"ל – אינו חלק מתוכנית החודשית לניהול השוטף של האתר- יתומחר בנפרד.

×